Přihlaste se na naše pravidelné aktivity! 
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Basketbalový kemp v Jiřetíně pod Jedlovou


14.08.2021
I přes počáteční nepříznivou předpověď počasí byl program sportovně zaměřeného tábora realizován v plném rozsahu ve vymazleném areálu, kde jsme hlavně využívali basketbalové hřiště, umělou trávu, atletickou dráhu a pískové kurty.
Letos jsme si s sebou do Jiřetína, kromě “klasické” sportovní výbavy přivezli dva nastavitelné koše, které jsme na maximum využívali po celou dobu pobytu. V půlce týdne jsme podnikli výlet, který se nesl v duchu hry „stopovaná“. Starší děti připravily šipky, po kterých menší děti vyrazily k cíli. Během cesty na ně čekalo pár schovaných úkolů, které musely najít a splnit. Jedna ze zastávek byla rozhledna Jedlová, lanový park a obří houpačka s volným pádem na spodní stanici vleku na Jedlovou. Nevynechali jsme ani hrad Tolštejn. Každý účastník kempu vystoupal minimálně jednou na Křížovou horu v rámci večerního programu, nebo při pravidelných ranních výbězích. Týden v Jiřetíně utekl jako voda, během kterého jsme zažili spoustu dobrodružství, srandy, ale hlavně plno tréninků, které nás připraví do nadcházející sportovní sezóny.

Děkujeme obci Jiřetín pod Jedlovou, jejím zaměstnancům a Adrenalin parku Jedlová, za ochotu, vstřícnost a zajištění výborného zázemí pro potřeby našeho sportovního tábora, který letos čítal 70 účastníků.

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk