Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

19.08.2020
I přes počáteční nepříznivé počasí byl program sportovně zaměřeného tábora realizován v plném rozsahu ve vymazleném areálu, kde jsme hlavně využívali basketbalové hřiště, umělou trávu, atletickou dráhu a pískové kurty.
Bazén v areálu je letos mimo provoz, tak jsme k osvěžení nejmladší skupiny využili nedaleké koupaliště v Dolním Podluží. Na večerní program jsme po večeři vyrazili pod lanovku do Adrenalin parku, kde si děti mohly vyzkoušet malý lanový park.

V půlce týdne jsme podnikli výlet, který se nesl v duchu hry „stopovaná“. Starší děti připravily šipky, po kterých menší děti vyrazily k cíli. Během cesty na ně čekalo pár schovaných úkolů, které musely najít a splnit. První zastávkou byl hrad Tolštejn dále rozhledna Jedlová, lanový park a obří houpačka s volným pádem na spodní stanici vleku na Jedlovou. Každý účastník kempu vystoupal minimálně jednou na Křížovou horu v rámci večerního programu, nebo při pravidelných ranních výbězích.

Týden v Jiřetíně utekl jako voda, během kterého jsme zažili spoustu dobrodružství, srandy, ale hlavně plno tréninků, které nás i účastníky připraví do nadcházející sportovní sezóny.

Děkujeme obci Jiřetín pod Jedlovou, jejím zaměstnancům a Adrenalin parku Jedlová, za ochotu, vstřícnost a zajištění výborného zázemí pro potřeby našeho sportovního tábora, který letos čítal 63 účastníků.

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk