Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

12.08.2019
V polovině druhého měsíce prázdnin jsme se stejně jako minulý rok sešli ve sportovním areálu v Jiřetíně pod Jedlovou, který nám nabídl mnoho možností aktivně trávit volný čas.
Díky příznivému počasí byl program sportovně zaměřeného tábora realizován ve vymazleném areálu, kde jsme hlavně využívali basketbalové hřiště, umělou trávu, atletickou dráhu, bazén a pískové kurty. Na večerní program jsme po večeři vyrazili pod lanovku do Adrenalin parku, kde si děti mohly vyzkoušet malý lanový park. V půlce týdne jsme podnikli výlet, který se nesl v duchu hry „stopovaná“. Starší děti připravily šipky, po kterých menší děti vyrazily k cíli. Během cesty na ně čekalo pár schovaných úkolů, které děti musely najít a splnit. První zastávkou byl hrad Tolštejn dále rozhledna Jedlová, lanový park a obří houpačka s volným pádem na spodní stanici vleku na Jedlovou. Každý účastník kempu vystoupal minimálně jednou na Křížovou horu v rámci věčeního programu, nebo při pravidelných ranních výbězích.

Týden v Jiřetíně utekl jako voda, během kterého jsme zažili dobrodružství, srandy, ale hlavně plno tréninků, které nás i účastníky připraví do nadcházející sportovní sezóny.

Děkujeme zaměstnancům sportovního areálu Jiřetína pod Jedlovou a Adrenalin parku Jedlová za ochotu, vstřícnost a zajištění výborného zázemí pro potřeby našeho kempu.

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk