Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Atraktivní zahájení činnosti v dalším školním roce hlásí Všeználek


22.09.2017
Člověk si má udělat radost a pochválit se. Přírodovědný kroužek „Všeználci“ má za s sebou velmi zajímavý rok plný dobrodružství, zkoumání, poznávání, ale i zábavy. Nemá jen pravidelné schůzky v krásné klubovně v Krásné Lípě, ale i neméně pravidelné víkendové akce.
Seznam by byl příliš dlouhý, tak jen pár akcí, které měly i dětí a rodičů největší úspěch – Peklo v ZOO Děčín, výprava do Vílí jeskyně a Brtnických ledopádů, geologická expedice za polodrahokamy do Votrubcova lomu u Kozákova a především zdařilý letní tábor v Josefově Dole.

Nový školní rok jsme zahájili výšlapem na Dymník, a protože zkoušíme všechno, tak jsme si zahráli „Fotbalgolf“. I přestože, ne příliš vydařené počasí někoho odradilo, parta maminek a dětí si tuto netradiční disciplínu nesmírně užila. (stačí se podívat na fotogalerii)

Pro tento rok máme opět smělé plány. Tentokrát jsme si vybrali téma: „ Za tajemstvími a záhadami Šluknovského výběžku a okolí“. O tom, jak se nám daří, se budete pravidelně dozvídat v aktualitách SI.

Dalším naším cílem je během roku zahájit činnost „Všeználků“ i pro děti v Rumburku a Jiříkově. Tak si držme navzájem palce.

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk