Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

05.11.2015
Tančírna Balahala v pátek 30. října hostila víc než sto strašidel ze všech koutů Šluknovského výběžku. Ta přijela oslavit Halloween a je pravda že na oslavách si dala pořádně záležet.
Na cestu si vyřezala vlastní světýlka z dýní, potravu lovila z obrovské staré vany a taky svolala armádu pavouků. Na všechna strašidla ale čekala i obrovská zkouška. Musela prolézt strastiplnou, tajemnou stezku, a to v úplné tmě. Ten kdo přežil, a došel až na konec téhle hrůzostrašné cesty, a lačněl po zasloužené odměně, musel se hrabat v bedně, která ukrývala všemožnou živou i neživou havěť. Pravá oslava ale začínala až v prvním patře tančírny, kde všechna strašidla, bílé paní a kostlivce roztančila v divokém reji naše Schrödingerova kočka, která jim rozpumpovala krev v žilách a nenechala je vydechnout až do konce celého halloweenského setkání.

Pro starší, také už línější strašidla a návštěvníky z lidského světa byl připraven klidnější program. Šlo hlavně o posílení, které už však z vany lovit nemusela. Nabídli jsme jim usekané prsty v těstíčku, nebo lahodné bobule, larvy a červy, ale největší delikatesou byl dýňový koláč, který se vám podaří ochutnat jen jednou za rok. A právě tuto lahůdku pro nás upekla místní cukrárna Venezia, které za všechny obludky moc děkujeme!

I když nás malé příšerky nenechaly vydechnout, i tak nám bylo ctí je všechny hostit právě v tančírně Balahala. Protože to vážně stálo za to!

 

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk