Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

1. turnaj Letní Streetballové Ligy Šluknovska 2015


30.06.2015
Poslední červnovou sobotu roku 2015 jsme nic nechtěli nechat náhodě. Náš dlouho očekávaný první streetballový turnaj šluknovské ligy jsme chtěli odehrát stůj co stůj, za každého počasí. Když jsme pak ráno objevili nové tartanové hřiště u varnsdorfské sportovní haly navlhlé nočním deštěm, krizová indoor varianta nás spasila.
Do prvního turnaje se zapsalo 78 účastníků! Proto nás na třech hřištích čekalo celkem 54 desetiminutových turnajů 3x3. To se povedlo díky úpravě jedné poloviny hřiště na hřiště dvě, s koši napříč. Ne zrovna ideální řešení, ale herní zápal a nadšení to nijak neohrozilo. Holt venkovní turnaj v sobě vždy nese riziko nepříznivého počasí. Přejme si proto, aby pro nás v nadcházejících turnajích ligy bylo mnohem přívětivější. Při tak velkém počtu účastníků by možná nebylo od věci, kdyby se další varnsdorfský turnaj odehrával jak na koších hlavního hřiště venku, tak uvnitř.
Sportovní hala nám ale na druhé straně umožnila posezení na tribunách, přímo napojené sociální zázemí se šatnami, světelné tabule… a jelikož se dovnitř vešel i nafukovací skákací hrad, spolu s koutkem pro služby šikovných masérek, to dusno tolik nevadilo. Stihli jsme i doplňkový program, který k jisté street kultuře také patří, když se nám kluci točili na podlaze v rytmu lámaných beatů.
Velké poděkování rozhodně patří všem sponzorům a podporovatelům. Akce by se určitě neuskutečnila bez Schrödingerova institutu a podpory TJ Slovan Varnsdorf. Hodnotné ceny a sponzorské dary do cen pro účastníky poskytl Pivovar Kocour, Pivovar Konrád, Gator Skin, Leoš Šolc, Nářadí Majer, Sportovní areál Jedlová, Café Dlask, město Varnsdorf, Shop102, Lékárna Šmíd, KMT Profi, EKOservis Varnsdorf, Vitana, Sauneo, knihkupectví- paní Horáčková, PC Obchod.
A jak si zatím stojí týmy přihlášené do letošní ligy?
Kategorie mix U16
1. místo   NoName
2. místo   SKDL
3. místo   Common Sense
4. místo   Nebezpečný lachtani
5. místo   Shooters
6. místo   Mimoni
7. místo   Ilumináti
8. místo   Tvaroháčci (nejmladší tým turnaje)
Kategorie holky a 1 kluk 16+ 
1. místo   Liga odpadlíků
2. místo   Všehochuť
3. místo   B-Girls
4. místo   Rychlé nožky
5. místo   Co u plotny?
Kategorie muži 16+ 
1. místo   3D
2. místo   Koblížci
3. místo   XXX
4. místo   Debakl
5. místo   Suchý krky
6. místo   Trenéři
7. místo   Opičák
8. místo   Černej humor
Srdečně vás zveme na další turnaj, který se odehraje 25.7. v Rumburku u ZŠ U Nemocnice.

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk