Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Splendor – covidový turnaj jeden na jednoho


18.05.2021
Prostřednictvím rodinné karetní hry Splendor se Schrödingerovým herním klubem na sebe bereme jeden po druhém role bohatých renesančních obchodníků s plnýma rukama nejzářivějších drahých kamenů, kteří usilují o přízeň šlechticů, aby si s jejich pomocí zajistili slávu.
Splendor je svižná a jednoduchá karetní hra o obchodu s diamanty. Jako hráči těžíte doly, jejich vzácný obsah pak přepravujete loďmi, velbloudy či na hřbetech slonů pod ruky nejtalentovanějších brusičů a umělců. Pomocí těžkých pokerových žetonů, které zde reprezentují drahé kameny, získáváte technologické pokroky, které vám budou dodávat nové drahé kameny jako bonusy. Tyto bonusy upravují cenu vašich dalších nákupů, a hlavně mohou zaujmout šlechtice, kteří vás budou sponzorovat. Každé herní kolo probíhá rychle, protože hráči vždy musejí zahrát jen jednu jedinou akci. Hra končí ihned, jakmile některý z hráčů dosáhne patnácti bodů prestiže.

Každý účastník turnaje, jež se dostavil samostatně a v jiný termín, měl možnost předvést své síly ve čtyřech zhruba půlhodinových kolech. Nejlepším obchodníkem se stává Tomáš Rosa. Na druhém a třetím místě se umístili Matyáš Brož a Martin Hoško.

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk