Přihlaste se na naše pravidelné aktivity! 
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Schrödihraní – Podzim (26. - 27. 10. 2023)


02.11.2023
Mlhavé deštivé dopoledne, 26. října, 8.00, Schrödihranííí. Jupí! Schrödingerův herní klub zahajuje podzimní schrödihraní plné deskových a karetních her.
Úvodní hra nás zavede do Stínadel, abychom v tajemných pražských uličkách odhalili tajemství Jana Tleskače a jeho ježka v kleci. Rychlé šípy a jejich odvěcí rivalové Bratrstvo kočičí pracky spolu soupeří o cenné artefakty. V soubojové karetce Petra Vojtěcha Rychlé šípy Duel si můžete v rámci jednoduchých pravidel vyzkoušet hru za obě strany, protože každá nabízí jiné strategické možnosti. Novinka od Albi přináší v rámci jednoduchých pravidel atmosférickou grafiku, svižný průběh a slušné taktické možností.

Odpoledne pokračujeme další českou hrou, a to dokonce od stejného autora. Hrajeme Trablíky. Je s nimi zábava, ale taky spousta starostí. Tahle povedená zombie partička čeká, až je někdo vezme pod křídla a udělá z nich neohroženou hordu. Vaším cílem je vytvořit co nejsilnější armádu zombie. Abyste zvítězili, musíte trochu riskovat. Nebojte se záměrně si zahrávat s ostatními hráči!

V pátek ráno máme v klubovně zajímavé hosty. Čeká na nás Alenka z říše divů, Tlachapoud, Sindibád, král Artuš, Merlin, Medůza a tři harpyje. Pouštíme se do soubojové hry Unmatched: Souboj legend. Koncept této stolní hry, která v sobě kombinuje pohyb po desce s hraním karet, staví do arén nepravděpodobné soupeře z historie a fantaskních světů, kde na základě svých vlastností zkouší porazit nepřítele.

Schrödihraní podzim nám utekl jako voda. Celou akci provázela pohodová a přátelská atmosféra. Každý z účastníků si domů odnesl novou deskovou hru jako odměnu. Schrödingerův herní klub děkuje firmě Albi za zapůjčení herních setů a poskytnutí odměn do turnajů.

Závěrem Schrödingerův herní klub zve nejen všechny nadšence a milovníky moderních her, ale i nováčky na Schrödihraní – Vánoce v termínu 16. -17. prosince.

Martin Hoško

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk