!!! V úterý 2. 6. a ve středu 3. 6. je uzavřena kancelář Schrödingerova institutu v Rumburku. !!!
Hygienická opatření najdete zde. Čestné prohlášení zde
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Nový školní rok ve Schrödingerově institutu


07.09.2019
První školní den začal letos všem školákům, pedagogům i rodičům  v pondělí 2. září. Při této příležitosti navštívil Schrödingerův institut biskup Litoměřické diecéze Jan Baxant v doprovodu generálního vikáře Martina Davídka, aby se sešel se všemi jeho zaměstnanci při neformálním setkání v tančírně Balahala v Rumburku.
Ve Schrödingerově  institutu to lze již považovat za příjemnou tradici, kdy nový školní rok spolu se zaměstnanci institutu zahájí biskup Mons. Jan Baxant. Letos s ním zavítal do SI i generální vikář diecéze Mons. Martin Davídek. Při této příležitosti ředitelka institutu Gabriela Doušová zhodnotila práci institutu a jejích kolegů za celý minulý rok a právě ukončené léto, a představila novinky, které pro nový školní rok institut připravuje. Setkání s čelními představiteli zřizovatele SI, otcem biskupem Janem Baxantem  i generálním vikářem Martinem Davídkem se neslo ve velmi uvolněném, přátelském duchu.

V odpoledních hodinách se pak v Děkanském kostele sv. Petra a Pavla ve Varnsdorfu uskutečnila slavnostní Mše svatá  doplněná o svatodušní sekvenci Veni Sancte Spiritus, a s požehnáním za úspěch a dobré dílo Schrödingerova instuitutu a Gymnázia Varnsdorf v novém školním roce 2019/2020 . Slavnostní mši celebroval Mons.  Martin Davídek.

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Palackého 205, 408 01 Rumburk