Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Letní streetballová liga Šluknovska 2020: 2. turnaj – hřiště pod Sokolovnou


22.08.2020
Druhý turnaj letošní Letní streetballové ligy Šluknovska se odehrál na hřišti pod tělocvičnou na Národní ulici ve Varnsdorfu.
Zprvu nejistá předpověď počasí nedávala organizátorům spát, když po předchozích úmorných dnech pátek naznačil, že by snad mohla přijít v úvahu i mokrá varianta ve sportovní hale. Dešťová přeháňka nakonec přišla až chvilku po předání cen všem kategoriím.
 
V kategorii do 12 let se tentokrát představilo pět družstev:
Adidas, CatGrls, Borci, Týnejdžři a Áčka, kteří zvítězili.

Druhá mládežnická kategorie do 15 let, zastoupena taktéž pěticí týmů:
Votjubkovi, Atana, Mančaft, Terminátoři a Aligator vrrrau, dopadla, co do umístění, opět nejlépe pro poslední jmenovaný.

Do druhého turnaje osmého ročníku LSLŠ se registrovaly čtyři ženské týmy a další kategorie byla na světě:
Rychlé nožky, Od sporáku pryč, B–Grls, a Nulová životnost, která přežila turnaj bez porážky a na sklonku své existence převzala ceny pro vítěze.

Dalších dvanáct družstev, tentokrát mužů, rozdělených do tří skupin po čtyřech, tvořilo čtvrtou kategorii. Mezi nejlepší tři týmy se probojoval Černej humor, Opičák a Frolík je krtek, jež se turnajem prohrabal až k první pozici. Soutěž v šestkách vyhrál Daniel Vuong a trojky ovládl Tomáš Novák.
 
Patronace Schrödingerova institutu, tradiční podporovatelé – oddíl basketbalu TJ Slovan Varnsdorf, Město Varnsdorf, sladkosti z Café Dlask, pivovary Kocour a Konrád. Účast podruhé mezinárodní, týmy v LSLŠ prakticky v nezměněném počtu, mnoho příchozích a dobrá nálada, to byla druhá zastávka ve Varnsdorfu. Tu třetí vyhlížejme 12. září na hřišti ZŠ U nemocnice v Rumburku.II. Turnaj – hřiště pod Sokolovnou

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk