!!! V úterý 2. 6. a ve středu 3. 6. je uzavřena kancelář Schrödingerova institutu v Rumburku. !!!
Hygienická opatření najdete zde. Čestné prohlášení zde
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Co je nového na Schrödingerově Univerzitě


17.11.2019
Schrödingerova Univerzita v rámci svých nabídek pro žáky a studenty základních a středních škol vyhledává aktivity vhodné pro mladé lidi, kteří se chtějí vzdělávat, pracovat na sobě a více se věnovat nějakému oboru. Navštěvujeme proto kurzy Dětské i Juniorské Univerzity, kterou organizuje Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze.
V listopadu nás čekají hned dvě zajímavé akce. A to 19. 11. Účast na kurzu Dětské Univerzity UK Praha „Znakuji, znakuješ, znakujeme“, v němž účastníci získají představu, jak komunikují lidé se sluchovým postižením. Zároveň se vydáme uličkami Prahy a prohlédneme si starobylé Karolinum. Zúčastní se pět studentů – žáků 3. – 5. ročníku ZŠ. A 26. 11. účast na kurzu Dětské Univerzity „ Agamemnón, Minotaurus a Heinrich Schliemann“. Během tohoto workshopu se ocitneme v době rozkvětu Mykénské a Mínojské civilizace. Zároveň se žáci dozvědí něco i o jejích objevitelích, ale také o tom, co se v té samé chvíli odehrávalo na území dnešní České republiky. Zbyde čas i na krátkou historickou procházku Prahou. Zúčastní se pět studentů – žáků 3. – 5. ročníku ZŠ.

Pravidelné schůzky studentů Univerzity SI se uskutečňují každý čtvrtek od 14 do 15 hodin ve Výtvarném ateliéru SI. Rádi mezi sebou přivítáme nové účastníky – žáky prvního stupně ZŠ, kteří na sobě chtějí pracovat, rozvíjet schopnost logicky přemýšlet, pracovat na své paměti, pozornosti a sdílet s ostatními své úspěchy i těžkosti. Začínáme s programem 5P, který rozvíjí celou osobnost dítěte.

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Palackého 205, 408 01 Rumburk