Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

FISAF AEROBIC 2014 přivezl do Varnsdorfu výborné týmy

13.10.2014
Pohárová soutěž pro III. výkonnostní třídu v aerobiku se tentokrát konala ve varnsdorfské sportovní hale. Pořadatelem byla v sobotu 11. 10. SK Viktorie Jiříkov za velké podpory Schrödingerova institutu, patronkami této prestižní soutěže jsou Anežka a Eliška Drahotovi.
Program byl naplánoval od sedmi hodin ráno do sedmi hodin večer. Soutěžilo se v různých věkových kategoriích za dohledu šesti rozhodčích v disciplínách sportovního aerobiku a fitness týmů. Dorazily například skupiny z Mladé Boleslavi i Prahy. Pro všechny diváky byl určen vstup za 100,- Kč, děti nebyli povinni platit nic.
Pro účinkující byla připravena kvalitní tančící plocha a profesionální zvuková aparatura. Diváci měli naopak možnosti si v ochozech haly zakoupit propagační předměty Schrödingerova institutu nebo se jakkoliv občerstvit.
Celá akce byla uspořádána na profesionální úrovni a s pozitivní sportovní náladou, která provázela celý den. Vítězům kategorií se dostalo odměny v podobě medailí a dárkových tašek.