Slider 1Slider 2Slider 5Slider 6

NOVÁ KOLEKCE SI OBLEČENÍ

 

» KUPUJ ZDE


Schrödingerův institut se zapojil do projektu Dobromat

Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, zde máte možnost.

» více informací

» nakupovat a podpořit

 

Obleč se do žlutého

Všechny tyto SI vychytávky můžete pořídit v kanceláři sekretariátu,
Palackého 205, Rumburk.

» ceník


Nenechte si ujít, co se bude konat!

A nebo se podívejte na to, co se dělo.

» více informací

Zima s kočkou 2019

28. 2. 2019 20:00

Po roce jsme se opět vrátili do lyžařského střediska v Rejdicích, kde nás čekalo lyžování na přilehlé sjezdovce, které bylo plné zábavných prvků. Tentokrát jsme bydleli v Penzionu hned pod spodní stanicí lanovky, takže jsme nemuseli nikam docházet a vše jsme měli po ruce. Stejně jako minulý rok nás vřele přivítali a po celý týden nás pěkně vykrmovali. Svah byl parádní: široké, přehledné a upravené sjezdovky, snow park, ski cross a žádné velké fronty.

Děti byly z této sjezdovky nadšené, zajímaly je hlavně skokánky a bedny, kde prokazovaly svou odvahu. Na svahu jsme s výjimkou výletu (k zavřené rozhledně) strávili každé dopoledne i odpoledne. Jednou byla také možnost vyjet na večerní lyžování, které pár dětí využilo a měli tak večerní sjezdovku jen pro sebe. Během lyžování jsme se věnovali výuce stylu ježdění, hrám na svahu, dovednostem, a nakonec i samotnému ježdění. První dva dny nám na cestu svítilo sluníčko, což bylo velmi příjemné a vyhnalo nás to ještě s kluzáky na svah. Ve středu dopoledne jsme si odpočinuli od lyží výletem na nedalekou rozhlednu Štěpánku, kde nás ale čekaly zavřené dveře. Svou mlsnou jsme uspokojili cestou zpět v bufíku na svahu. Ve čtvrtek se zatáhlo a odpoledne mrholilo/sněžilo, což sice nebylo moc příjemné, ale větru a dešti člověk neporučí. Našli se i tací, kteří přesto chtěli jezdit až do konce. V pátek nás čekalo pouze dopoledne na svahu. 12 odvážlivců skákalo do „polštáře“ a ostatní ještě najížděli kilometry na svahu.

Tak takový byl letošní ročník zimního pobytu na horách. Velký dík patří personálu chaty Panorama, kde se o nás perfektně starali, a také všem, kteří se podíleli na průběhu pobytu. Jelikož se nám v Rejdicích líbí, tak už máme rezervovaný termín na příští zimu

Celou galerii fotek najdete facebookové stránce Rok s kočkou


Fotogalerie

img-0958.jpg
img-0989.jpg
img-0998.jpg
img-1002.jpg
img-1135.jpg
img-1136.jpg
img-1150.jpg
img-1182.jpg
img-1195.jpg
img-1208.jpg
img-1233.jpg