Slider 1Slider 2Slider 5Slider 6

NOVÁ KOLEKCE SI OBLEČENÍ

 

» KUPUJ ZDE


Schrödingerův institut se zapojil do projektu Dobromat

Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, zde máte možnost.

» více informací

» nakupovat a podpořit

 

Obleč se do žlutého

Všechny tyto SI vychytávky můžete pořídit v kanceláři sekretariátu,
Palackého 205, Rumburk.

» ceník


Nenechte si ujít, co se bude konat!

A nebo se podívejte na to, co se dělo.

» více informací

Zájezd za sluníčkem do Lido di Spina

7. 12. 2018 15:50

Rozhodli jsme se vám zkrátit čekání na teplé dny a připravili jsme pro vaše děti zájezd do slunné Itálie, tentokrát do městečka Lido di Spina!

Již osmý letní zájezd pořádaný pod záštitou Schrödingerova Institutu, který tentokrát zamíří na pláže Jaderského pobřeží. Pro letošní rok jsme se rozhodli navštívit vyhledávané místo pro skupinové pobyty, kemp Mare e Pineta. Více informací o kempu a okolí se dočtete ZDE

Zájezd nabízíme všem dětem ve věku 6 – 18 let. Nezáleží, jestli je vaše dítě sportovec, hudebník, kreativec… Program bude připraven tak, abychom vašim dětem nabídli širokou škálu aktivit od pohybových a netradičních her, tvoření, společenských a vědomostních her, po výlety, relaxaci a zábavu u moře.

Cena za zájezd činí 5.100 Kč (bez cestovního pojištění a případného výletu do Benátek – cca 25e). Pokud vás naše nabídka zaujala, přihlášku ke stažení najdete ZDE.

Jelikož se blíží Vánoce, napadlo nás, že zájezd by se mohl stát příjemných dárkem pod stromeček, a tak jsme pro vás připravili dárkový voucher. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Více informací na tel.: 733 116 053 nebo na mailu jana.trojanova@sinstitut.cz


Fotogalerie

si.jpg
voucher_vzor.jpg