Slider 1Slider 2Slider 5Slider 6

NOVÁ KOLEKCE SI OBLEČENÍ

 

» KUPUJ ZDE


Schrödingerův institut se zapojil do projektu Dobromat

Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, zde máte možnost.

» více informací

» nakupovat a podpořit

 

Obleč se do žlutého

Všechny tyto SI vychytávky můžete pořídit v kanceláři sekretariátu,
Palackého 205, Rumburk.

» ceník


Nenechte si ujít, co se bude konat!

A nebo se podívejte na to, co se dělo.

» více informací

Veverčáčí turnaj

27. 6. 2019 00:00

26. června, středa, 8.30. Nadešel čas vyzvednout si zásoby oříšků uschovaných na zimu. Schrödingerův herní klub pořádá pro 4. třídu ZŠ Východní ve Varnsdorfu turnaj ve vtipné paměťové karetní hře Veverčáci.

Ve hře se účastníci v rolích veverek snaží projít skrz les, tak aby se dostali k místu se spoustou oříšků. Les je reprezentován vyloženými kartami v síti 3x3 karet obemknutými dvanácti dalšími, na nichž jsou vyobrazeny ořechy. Hráči si musí zapamatovat cestu podle orientačních bodů, které jsou však na druhé straně kartiček. Aby veverčák vytouženou odměnu získal, musí odvyprávět celou cestu (tři kartičky). Někdy si přitom musí pamatovat tvary - list, houba, kámen, jindy barvy - červená, žlutá a modrá.

Po vysvětlení velice jednoduchých pravidel a jedné ukázkové hře měl každý účastník turnaje možnost předvést své síly celkem v šesti partiích hry se třemi rozdílnými variantami. Prvenství, zasloužené odměny a obdivné pohledy ostatních účastníků nakonec sklidila Anička Hladíková následovaná Štěpánem Spáčilem a Štěpánem Malým. Výherci si vybojovali krásné deskové hry od společnosti Albi, které takto děkujeme za sponzorský dar a zapůjčení herních setů.


Fotogalerie

dscf7896.jpg
dscf7852.jpg
dscf7856.jpg
dscf7859.jpg
dscf7862.jpg
dscf7867.jpg
dscf7873.jpg
dscf7877.jpg