slider-1

 

 

Vítáme Vás!

4.kolo Šluknovské ligy minivolejbalu (26. 5. 2018)

23. 6. 2018 07:33

V sobotu 26. 5. 2018 proběhlo závěrečné kolo ze série turnajů Šluknovské ligy minivolejbalu. Na turnaj se přihlásilo celkem 45 dětí z Rumburku, Varnsdorfu, Velkého Šenova a Vilémova.

Děti si zahrály ve čtyřech kategoriích, a to ve žlutém, oražovém a červeném minivolejbalu a deblech. Nejvíce obsazená kategorie byla „debly“, kde jsme museli hrát na dvě skupiny a následně o pořadí. Oranžová a červená kategorie se odehrála dvoukolově a žlutá barva jednokolově. Ve všech kategoriích běžel časový limit 7 min. Všichni po celou dobu turnaje podávali krásné, někdy až překvapující výkony.

Děkuji všem dětem, které pomáhaly zapisovat a odevzdávat výsledky.

Musím říct, že za tento školní rok je u dětí vidět veliký herní posun. Na turnajích získávají stále nové zkušenosti. Na všech kolech vládla mezi dětmi přátelská atmosféra a bylo hezké vidět, jak se na další kola velmi těší. Pro nás je důležité, že si děti jednotlivá kola moc užily.

Děkuji trenérům a rodičům za to, že s námi spolupracují a turnajů se účastní, že jezdí své malé sportovce povzbudit. A velké poděkování mám pro mé tutory, kteří na těchto akcích perfektně zajišťují a organizují.

 


Fotogalerie

img_20180526_090826.jpg

 
 

<  >