Slider 4


PŘIPRAVUJEME PRO VÁS NOVÝ WEB! 

Články z táborů a akcí stále naleznete níže. V aktualitách. 

                                                                                        


Schrödingerův institut pořádá třetí ročník Dětské konference v Krásné Lípě.

28. 4. 2019 15:10

„Dáváme prostor mladým šikovným lidem, aby mluvili a prezentovali to, co je baví a co je jejich srdcím nejbližší. Snažíme se ovšem stále zůstávat u témat, která se nějakým způsobem dotýkají Šluknovského výběžku“ říká ředitelka Schrödingerova institutu Gabriela Doušová. Institut ve spolupráci se ZŠ Krásná Lípa pořádá letos v květu třetí ročník Dětské konference s podtitulem – „Šluknovský výběžek mám ho rád.“

Začátkem května se v Krásné Lípě bude konat již třetí ročník Dětské konference s podtitulem Šluknovský výběžek – mám ho rád. Cílem této akce je spojovat lidi na základě společných zájmů, žáky, jejich kamarády, rodiče, učitele i vedení škol.

„Jsme přesvědčeni, že i v našem regionu – Šluknovském výběžku vyrůstají šikovné děti, které se věnují různým aktivitám a chceme jim dát možnost prezentovat je a diskutovat o nich, o jejich znalostech, názorech a zájmech, navazovat nová přátelství a spolupráci a vyměňovat si zkušenosti. Chceme v nich také podpořit hrdost na výsledky své práce, svou školu, místo, ve kterém vyrůstají,“ vysvětluje jedna z organizátorek a iniciátorka akce, speciální pedagožka ze ZŠ Krásná Lípa Jana Veselá.

Její slova doplňuje ředitelka Schrödingerova institutu Gabriela Doušová: „Je důležité, aby mladí lidé v sobě pěstovali schopnost kritického myšlení, zdravého úsudku, nestranného pozorování, aby rozvíjeli své rétorické schopnosti, ale i zdravé sebevědomí, které jim dovolí prezentovat a obhajovat jejich názory před druhými diskutujícími i před širším publikem. Proto vznikla Dětská konference, která všechny tyto aspekty spojuje v jeden celek a plní tak více cílů najednou,“ dodává.


Fotogalerie

startup-594090.jpg

<  >

Kup si

Banner

Plánované akce

» LETNÍ STREETBALLOVÁ LIGA ŠLUKNOVSKA
      > VÍCE INFO

Přihlášky na akce

»  Členská přihláška do SI

»  Odhláška z akce SI

»  Pobytový tábor Janov / 29. 7. - 5. 8.

»  Přímětský tábor Krásná Lípa I. / 12. - 16. 8.

»  Letní kemp BAŠ Jedlová / 5. - 9. 8.

»  Letní příměstský kemp BAŠ Varnsdorf / 12. - 16. 8.

»  Letní tábor MASH / 28. 7. - 4. 8.

»  Expedice 2019 / 29. 7. - 2. 8.

»  Léto s kočkou 2019 

»  Podzimní singltrek 2019 / 26. - 29. 9.

»  Zážitkový kemp 2019 / 19. - 23. 8.

 

Dobromat.cz - Každým nákupem pomáháte