Slider 1Slider 2Slider 5Slider 6

NOVÁ KOLEKCE SI OBLEČENÍ

 

» KUPUJ ZDE


Schrödingerův institut se zapojil do projektu Dobromat

Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, zde máte možnost.

» více informací

» nakupovat a podpořit

 

Obleč se do žlutého

Všechny tyto SI vychytávky můžete pořídit v kanceláři sekretariátu,
Palackého 205, Rumburk.

» ceník


Nenechte si ujít, co se bude konat!

A nebo se podívejte na to, co se dělo.

» více informací

Jak bylo v Jumanji

7. 8. 2018 14:56

Je to týden, co jsme se vrátili z pobytového tábora, a tak vám povíme, kde jsme byli a jak jsme se celých 11 dní měli.

Pro letošní rok jsme se rozhodli změnit lokalitu a jako správní táborníci jsme do nedalekého Svoru vyrazili vlakem. Přímo pod Klíčem je obrovský tábor složený z chatiček, bungal, učeben, centrální budovy s jídelnou, hřišť, bazénu, luk a okolních lesů. Toto území se stalo pro 51 dětí na 11 dní přechodným domovem.

 Jak již všichni víte, tábor byl podkreslen příběhem z Jumanji. Potkali jsme šejklíře, který potřeboval namalovat mapu tábora, za kterou nám slušně zaplatil. Po nakreslení mapy tábora nás zavedl k podivnému předmětu v lese, díky kterému jsme se ocitli v Jumanji, kde jsme narazili na filmové hrdiny. V Jumanji nás čekalo mnoho nástrah a úkolů, po jejichž splnění jsme obdrželi diamanty a indícii, která nám napověděla, kudy dál. Nebyla to ale jednoduchá cesta: Našli jsme hrochy, které jsme museli převést přes hořící les, narazili jsme na motorkáře, kteří nás proháněli po lese, schovávali jsme se před hady, mezi nimiž jsme museli hledat indícii, plížili jsme se k ohni a hledali předmět, který nám ukáže cestu. Dále jsme utíkali před nosorožci a chytali divou zvěř, museli jsme donést drahokam na nejvyšší bod hory Klíč…

Potýkali jsme se taky s řadou problémů! Kolize „automatu“, kdy jsme v Jumanji uvízli. Krádež cenného drahokamu, který jsme museli odkoupit od překupníka. Naše (ne)výhody, které zlehčovaly a ztěžovaly hry a v neposlední řadě alergie na určitý druh potravin.

Objevila se také Matylda, sestra Billyho, která s dětmi obchodovala v potulném obchodě. Nechyběla ani kreativní část, kde jsme batikovali týmová trika, motali survival náramky, vyráběli deskovou hru, lapače snů,… Celý program byl doplněn aktivitami dle zájmu dětí: fotbal, přehazovaná, ringo, sportovní a netradiční hry, lezeckou stěnou, lanovými aktivitami, deskovými hrami a malováním, koupáním v bazénu, vodní skluzavkou, řáděním na hřišti a trampolínách… Podnikli jsme také dva výlety. První nás zavedl do Sloupu na koupaliště a druhý na Jedlovou, kde se někteří z nás prošli v korunách stromů.

Tak tohle je našich 11 dní na pár řádcích. Uteklo to strašně rychle, jen jednou pršelo, 3x jsme spali venku, vstávali jako páni, řádili jsme na diskotéce, starali se o Bretta, zlobili vedoucí J, natáčeli videa a užívali si… Atmosféru se vám pokusíme přiblížit fotografiemi, a když se zadaří, tak bude i video.

Díky všem zúčastněným, sešla jste se super parta. A velký dík všem vedoucím, kteří se o vás po celou dobu starali a vymýšleli supr čůpr program.

Příští rok na viděnou J.

Všechny fotky najdete na FB/ROK S KOČKOU - https://www.facebook.com/pg/sirokskockou/photos/?tab=album&album_id=2238045839750922

Jana Trojanová 


Fotogalerie

37955443_2238047276417445_1770086426478641152_o.jpg