Tréninky a vyjížďky

Aktuální seznam měst a míst, odkud pořádáme pravidelné vyjížďky.

Nabídka a přehled cyklokroužků šk. rok 2017/2018

 

Letní období (duben - říjen)

 

Popis cykloaktivit a kontakt na trenéry


Všestranný sportovní kroužek&Pohybové a sportovní hry

V zimním období, když už nám počasí nedovoluje jezdit na kolech, tak cyklistický kroužek doplňujeme sportovními a pohybovými hry, lyžováním, turistikou, plaváním a během. Jedná se o všestraný kroužek plný pohybu: honičky, hry a soutěže družstev, hry s míčem, úpolové hry, kreativně kooperační hry, cvičení a posilování.

Cyklokroužek

V jarním, letním a podzimním období vyjížďky po okolí v dané lokalitě, výuka nových dovedností (jízda v terénu, v silničním provozu, ve skupině a jízda zručnosti). Děti by se měly také naučit, jak se o své kolo starat a základy dopravní výchovy. Vyjížďky jsou dle náročnosti pro děti od 6 – 15 let. Bližší informace o svém kroužku vám poskytne trenér. V zimním období cyklokroužek doplníme pohybovými a sportovními hry v tělocvičně, turistikou, bazénem, cvičením a výukou o dopravní výchově. Po domluvě je možnost zapůjčení cyklistického vybavení (kolo, přilba).

Cykloškolka

Cvičení a hry na kole pro děti od 3 – 7 let, které neumí jezdit na kole, nebo si nejsou jízdou příliš jisté. Osvojení základů cyklistiky, rovnováhy, nasedání, rozjezdy, brzdění, upažení, jízda zručnosti, překážková dráha. V zimním období cykloškolku doplníme pohybovými a sportovními hry v tělocvičně, bazénem a cvičením. Po domluvě je možnost zapůjčení cyklistického vybavení (kolo, přilba).

Technika jízdy

Cyklistický kroužek, který dětem nabízí zlepšit svou techniku jízdy v terénu (správné držení a postavení těla, manipulace s kolem, přejetí přírodních překážek a nerovností, prudkých strání, kořenů). Kroužek bude probíhat 1x za 14 dní na kopci Dymník.

 

Kontakty:

Jana Trojanová: +420 733 116 053

mail: jana.trojanova@sinstitut.cz

Matěj Jindřich: +420 732 188 425

mail: matej.jindrich@sinstitut.cz

 

Bleskovky

Letní bikecamp Singltrek

8.7. 2018 20:08

Vysvědčení se nestihlo ani zmačkat a děti už seděly ve vlaku směrem do Nového Města pod Smrkem, kde nás čekal pětidenní bikecamp na stezkách Singltreku. Letní bikecamp pořádáme již… celý článek

Nabídka cyklokempů na Singltreku 2018

5.4. 2018 11:23

Letní a podzimní cyklokemp pro děti na Singltreku pod Smrkem! Pobytové akce, kde nás čeká spousta zábavy a adrenalinu nejenom na kolech. Bajkovačky na stezkách, soutěže na pumptracku, osvojení… celý článek

<  >