Schrödi Sports Day 2015

2. 6. 2015 12:21

Rádi bychom pozvali širokou (sportující i nesportující) veřejnost na třetí ročník akce, která nese název Schrödi Sports Day.

Jak už pojmenování akce napovídá, jedná se o sportem nabitý den pořádaný Schrödingerovým institutem. A protože sportovních aktivit máme v SI opravdu hodně, jsme moc rádi, že vám většinu z nich můžeme 7. června ve sportovním areálu v Jiřetíně pod Jedlovou představit.

Týmové i individuální, zklidňující i rozohňující – takové mohou sporty být. A každý z nich vám chceme nabídnout. V průběhu dne si můžete zahrát turnaje v beach volleyballu, florbalu, streetballu a nebo badmintonu či líném tenise pod vedením našich tutorů, kteří se sportům věnují po celý rok, zejména s dětmi. Jestli se tak trochu děsíte týmových sportů a jste spíše sólista, nezapomněli jsme ani na vás. Běžecký závod i dual slalom budou čekat na svého vítěze…

Pokud pro vás nejsou stopky a čas důležitými, ale naopak třeba stresujícími faktory, pak jsou pro vás jako stvořené naše „doprovodné aktivity“. Už jste si někdy zkusili vystřelit z luku? Ne? Tak máte jedinečnou šanci! Jestliže se vaše ratolest zasekne na skákacím hradě a nebo na cyklistické překážkové dráze, můžete zatím zkoušet chůzi po slackline, u čehož strávíte dost času, protože jakmile jednou na tu pásku nataženou mezi stromy vstoupíte, chytne vás to a nebudete chtít dolů (jenže slackline je nekompromisní a neptá se).

Pro zklidnění po celém dni jsou připraveny také lekce jógy, z nichž je každá specializovaná trochu na něco jiného. Unaveným sportovcům budou k dispozici, jako už tradičně, studenti VOŠ a SŠ Varnsdorf, kteří se pod vedením pana Toleda postarají o namožené svaly všech částí těla.

Jestli váháte a je pro vás problém doprava, pak vězte, že i na to jsme mysleli a zajistili jsme svozové i rozvozové autobusy z a do celého výběžku.

Důležité je, že všechny sporty v průběhu dne jsou zdarma a pitný režim bude zajištěn, takže jediné, na co budete potřebovat vytáhnout peněženku, je občerstvení.

K některým sportům je nutné se přihlásit předem - jedná se zejména o turnaje týmových sportů - a proto prosíme o důkladné pročtení přiložených propozic, kde se dočtete (nejen) věková omezení, ale také vlastní pravidla.

Snad jste se vše důležité dozvěděli a všichni se 7. června v 10:00 potkáme na sportovištích – ať už jako s účastníky nebo s fanoušky či doprovodem.

Těšíme se!

 

Propozice ke stažení: Propozice k soutěžím

 

 

Doprava na SSD je zajištěna svozovým autobusem (časy a místa odjezdu) najdete na odkazu: http://www.sinstitut.cz/cas/doprava-na-schrodi-sports-day

Propozice k soutěžím: http://www.sinstitut.cz/cas/schrodi-sports-day-propoziceBleskovky

Letní bikecamp Singltrek

8.7. 2018 20:08

Vysvědčení se nestihlo ani zmačkat a děti už seděly ve vlaku směrem do Nového Města pod Smrkem, kde nás čekal pětidenní bikecamp na stezkách Singltreku. Letní bikecamp pořádáme již… celý článek

Nabídka cyklokempů na Singltreku 2018

5.4. 2018 11:23

Letní a podzimní cyklokemp pro děti na Singltreku pod Smrkem! Pobytové akce, kde nás čeká spousta zábavy a adrenalinu nejenom na kolech. Bajkovačky na stezkách, soutěže na pumptracku, osvojení… celý článek

<  >