Slider 1Slider 2Slider 5Slider 6

NOVÁ KOLEKCE SI OBLEČENÍ

 

» KUPUJ ZDE


Schrödingerův institut se zapojil do projektu Dobromat

Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, zde máte možnost.

» více informací

» nakupovat a podpořit

 

Obleč se do žlutého

Všechny tyto SI vychytávky můžete pořídit v kanceláři sekretariátu,
Palackého 205, Rumburk.

» ceník


Nenechte si ujít, co se bude konat!

A nebo se podívejte na to, co se dělo.

» více informací

Cacao - turnaj Severské ligy deskových her 6/10

24. 6. 2019 00:00

16. června, neděle, 9.30. Severská liga deskových her pořádaná deskoherními fanoušky Schrödingerova herního klubu Varnsdorf odemyká v ZÁJA Centru ve Varnsdorfu brány exotického světa s plantážemi kakaových bobů a taji ukrytými v nepropustné džungli. Je tak zahájen další z turnajů – tentokráte v nádherně zpracované rodinné strategické hře Cacao.

Hráči se v Cacau, hře s jednoduchými pravidly a krátkou herní dobou, stávají náčelníky kmenů obývajících džungli a jejich cílem je nasbírat co nejvíce zlatých mincí, které získávají obsazováním chrámů, směňování za kakaové boby, nošením vody nebo je mohou nalézt ve zlatém dole. Herní plán se vytváří v průběhu hry přikládáním čtvercových kartiček krajiny a chýší s dělníky, takže každá herní partie je jiná.

Každý účastník turnaje měl možnost předvést své síly celkem v šesti kolech zhruba po třiceti minutách. Nejlepším náčelníkem se po čtyřhodinovém hraní stává Ema Rosová. Na druhém a třetím místě se umístili Tomáš Rosa a Miroslav Kessler.

Celou akci provázela pohodová a přátelská atmosféra. Schrödingerův herní klub děkuje ZÁJA Centru za poskytnuté prostory a firmě Albi za zapůjčení herních setů a odměny pro výherce v podobě krásných deskových her. Závěrem zve Schrödingerův herní klub nejen všechny nadšence a milovníky deskových a karetních her, ale i nováčky na další turnaj Severské ligy deskových her, který se uskuteční v září.


Fotogalerie

dscf7795.jpg
dscf7800.jpg
dscf7803.jpg
dscf7811.jpg
dscf7821.jpg
dscf7825.jpg
dscf7836.jpg
dscf7848.jpg