PLÁN AKCÍ BAŠ 2018LETNÍ STREETBALLOVÁ LIGA ŠLUKNOVSKA 2018

Přehled velkých akcí BAŠ na rok 2018

ZDE>> LSLŠ 2018 <<

Varnsdorfské přípravky uzavřely školní rok 15/16

29. 6. 2016 10:39

V pondělí 27. června se na tréninku varnsdorfských přípravek v tomto školním roce sešlo naposledy 26 dětí. Před jejich školním vysvědčením jsme v průběhu spousty her a cvičení navnadili jejich touhu účastnit se letních akcí BAŠ a především pokračovat v jejich basketbalovém tréninku i v následujícím školním roce.

Kromě rozvoje agility a koordinace s míčem jsme si hodně zastříleli a zasoutěžili ve spoustě her. Na závěr jsme s dětmi vyhodnotili přítomné s největší a nejpravidelnější docházkou, mezi něž patří Kristián Bulejko, Matěj Casey Oplištil a Milan Vikartovský. Bohužel tentokrát chyběla i rekordmanka v účasti na trénincích, Eva Grohmannová. Na těchto dětech je jejich úsilí vidět i ve zlepšení pohybového a herního projevu. Nejen to, především si vážíme jejich nadšení. Abychom ocenili celoroční nasazení a trénování všech, i těch nově přihlášených, rozdali jsme dětem sportovní ponožky a další upomínkové předměty.

Po dobu prázdnin si od basketbalu a pohybových her nemusíte dávat úplnou pauzu. Ani by to nebylo vhodné, děti pohyb nejen milují, ale ke správnému růstu a vývoji ho v rozmanitých formách též potřebují. Proto budeme rádi za jejich účast v turnajích Letní streetballové ligy Šluknovska (LSLŠ), jejíž první turnaj se koná v červenci 16. za Sportovní halou ve Varnsdorfu. Další dva budou následovat v srpnu 20. tamtéž a v září 10. v Rumburku na hřišti ZŠ U Nemocnice.

Co určitě doporučujeme je náš letní basketbalový kemp ve sportovním areálu Jiřetína pod Jedlovou, kde máme již tradičně připraven bohatý program! Oživení dovedností a kondice pak následuje v taktéž tradičním příměstském kempu BAŠ, který dle počtu přihlášených dětí uspořádáme klidně ve více městech.

Pokud se o chystaných akcích chcete dozvědět více, podívejte se na tyto odkazy:

http://www.sinstitut.cz/bas/letni-streetballova-liga-sluknovska-2016

http://www.sinstitut.cz/bas/letni-basketbalovy-kemp-2016

http://www.sinstitut.cz/bas/primestsky-letni-kemp-bas-2016

 


Fotogalerie

img_1228.jpg
20160627_162238.jpg
20160627_162248.jpg

kempy LSLŠ Jedlová léto

<  >