PLÁN AKCÍ BAŠ 2018LETNÍ STREETBALLOVÁ LIGA ŠLUKNOVSKA 2018

Přehled velkých akcí BAŠ na rok 2018

ZDE>> LSLŠ 2018 <<

Předvánoční vítězství BAŠ týmu v Hradci Králové a co nás čeká dál

28. 1. 2016 13:48

Ano, po prvním přátelském utkání s výběrem klubu BK Děčín někteří hráči chodili se svěšenou hlavou. Výlet do Hradce byl proto mentální zkouškou, neboť i my jsme čekali, že zkušenost bude podobná, jako v Děčíně. Nicméně kluci příjemně překvapili a 21. prosince 2015 si nadělili předčasný vánoční dárek.

Jsme rozhodně vděční, že jsme tento přátelský turnaj mohli s Hradeckými domluvit. Vrchní basketbalový šéf Lubomír Peterka nás přivítal opravdu vřele, přičemž nabídl dvě utkání 5x5, proložené také turnaji 3x3. Pěkně v rámci našich představ přípravy BAŠ týmu na soutěžní nasazení v následující sezóně. Kluci musí nabývat herní dovednosti, takže tato přátelská střetnutí opravdu vítáme a jsme rádi za každý klub ochotný s námi spolupracovat. Díky i panu Marianu Pagáčovi, který má v celé organizaci také lví podíl, přičemž nejde zapomenout ani na Míru Volejníka z Hradeckých Lvic!

Kluci podobné pozitivní nakopnutí rozhodně potřebovali. I když jim holčičí pětka byla schopná ukázat, že basketbal hraje s mnohem větším nasazením, a s výraznějším silovým projevem, než tomu jsou zatím schopní oni sami. Ne nadarmo jsou Lvice lídrem českých tabulek! Vítězství jsme utrhli s jasným rozdílem, ale osobně tolik nezdůrazňujeme skóre, jako individuální a týmové činnosti. Výsledky obou turnajů 5x5 můžete nalézt v líbivé fotogalerii od Mirka Jeřábka.

Jednoznačně dominujícím hráčem byl Máťa Ježek, kde mu skvělým nasazením asistoval Péťa Steško. Pepu Zdražila Hradečtí viděli jako velmi nebezpečného a my jsme si všimli, že jeho schopnost anticipovat nám přinesla spoustu zisků míče a následných rychlých protiútoků. Velký pokrok za celý den učinil jinak velmi roztržitý Ondra Luh a jeho největší kamarád Honzík Kareš od té doby chytil větší zápal, což se projevuje v jejich účasti na trénincích. Nejmladší člen BAŠ týmu Jenda Jeřábek svým herním projevem dokazuje, že mezi o tři roky starší borce bez problémů zapadne a patří.

Co nás čeká nyní?

Robert Landa z BK Děčín nám ihned z kraje nového roku nabídl další přátelský střet, tentokrát na neutrální půdě Šluknovské tělocvičny, a to již tento víkend, 30. ledna. Dorazí tedy výběr U11 klubu BK Děčín a my jsme opravdu zvědaví, jak se dosavadní tréninkový proces, soustředěný spíše na obranné činnosti, projeví v herním nasazení našich borců.

Užijte si fotogalerii z Hradce, a pokud si najdete čas, přijeďte podpořit naše borce do tělocvičny ZŠ J. Vohradského ve Šluknově tuto sobotu, 30. ledna od 10.30 h!

https://www.zonerama.com/mirekjerabek3/Album/1146675

 


Fotogalerie

img_1797.jpg
img_1428.jpg
img_1429.jpg
img_1486.jpg
img_1492.jpg
img_1544.jpg
img_1566.jpg
img_1601.jpg
img_1621.jpg
img_1631.jpg
img_1649.jpg
img_1686.jpg

<  >