Slider 1Slider 2Slider 5Slider 6

 

 

Kancelář SI uzavřena

od 21. 12. do 1. 1. 2018


Schrödingerův institut se zapojil do projektu Dobromat

Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, zde máte možnost.

» více informací

» nakupovat a podpořit

 

Obleč se do žlutého

Všechny tyto SI vychytávky můžete pořídit v kanceláři sekretariátu,
Palackého 205, Rumburk.

» ceník


Nenechte si ujít, co se bude konat!

A nebo se podívejte na to, co se dělo.

» více informací

Schrödi Sports Day 2017

31. 5. 2017 17:15

A je to tady zase. Další ročník oblíbeného sportovně kulturního dne pro děti a jejich rodiče. Rádi bychom vás touto cestou pozvali na Schrödi Sports Day, kde vám představíme aktivity, které ve Šluknovském výběžku provozujeme. A že jich není málo...

V průběhu odpoledne si můžete vyzkoušet sportovní dovednostní soutěže pod vedením našich tutorů v basketbale, fotbale či ve florbale, můžete se účastnit turnaje v beach volleyballe, naučit se prvky z juda a parkouru, vyzkoušet si orientační běh, překažkovou dráhu na lanech nebo otestovat svou techniku na kole. Ale nebude to jen o sportu. Pokud pro vás nejsou stopky a čas důležité, na své si přijdete i vy milovníci klidnějších činností třeba u malby, nauky na bubny nebo na přírodovědném stanovišti.

Jestliže se vaše ratolest zasekne na skákacím hradě, na trampolíně nebo v koutku pro ty nejmenší, jako rodič určitě oceníte relax zónu. A pokud vás nespočet aktivit unaví, budou k dispozici, jako už tradičně, studenti VOŠ a SŠ Varnsdorf, kteří se pod vedením pana Toleda postarají o namožené svaly všech částí těla.

Jestli váháte a je pro vás problém doprava, pak vězte, že i na to jsme mysleli a zajistili jsme svozový i rozvozový autobus z celého výběžku.

Výčet aktivit je obrovský, důležité je, že všechny sporty v průběhu dne jsou zdarma a pitný režim bude zajištěn, jde jen o to užít si spolu zábavný aktivní den. Oproti loňskému ročníku nastala také jedna změna, a to, že již není potřeba účastnit se jako tým. Stanoviště budou, kromě beach volleayballu, přizpůsobena pro jednotlivce.

Doufáme, že jsme vás dostatečně navnadili a 10. června od 13.00 hodin se spolu uvidíme ve Sportovním areálu Jiřetín pod Jedlovou, ať už jako s účastníky, fanoušky či doprovodem.

Těšíme se moc! Teď už jen, aby nám to nepřekazilo počasí.

Takto vypadal SSD v loni :)

Kontakt: jana.trojanova@sinstitut.cz

Schrödi sports day

SCHRÖDI SPORTS DAY SSD 2017 SPORT ZÁBAVA AKCE

<  >

Rychlé zprávy

» Zima s kočkou 2018 hlásí STOP STAV!

Banner

Registrace do Schrödingerova institutu

Plánované akce
Přihlášky na akce

» odhláška z akce SI

» Dolomity 2018

Dobromat.cz - Každým nákupem pomáháte

Napsali o nás

» 24/3/16 Schrödingerova Koťata předběhla s oslavou Velikonoce

» 20/9/17 Podzimní den - Monkeypark