Můj poslední Muffrun

7. 1. 2017 11:32

Nevěděli jsme, jestli poslední Muffrun pojmout ještě víc kamarádsky, než obvykle a nebo jestli zachovat aspoň trochu té závodní atmosféry. Nakonec jsme se, a správně, rozhodli, že atmosféra bude, ale ta vánoční. A vám děkujeme, že jste na plán s čelovkama a nezávoděním přistoupili a užili si to s námi.

A s gritkou. A vaječňákem od Herbyho. A cukrovím od Karla. A šneky od Nicole. Jak už bylo zmíněno na místě, extra zvlášť děkujeme Míše Mänzelové, která minulý rok ani jednou nevynechala. Pak taky stálicím, panu Klinskému, Kájovi, Zdeňkovi, oddílu AC a všem dalším, kteří mají na kontě jen pár (neomluvených!) absencí :-D Ale bez poděkování nemůžou zůstat ani ti, kteří přišli tak, jak jim to vyšlo, poprvé, a nebo těm, co se nechali zlanařit.

Já se s vámi loučím a žezlo "předávám" Janě a Matějovi. Nevím, jak moc bude Muffrun upraven, ale to se předpokládám v lednu doladí a vše se dozvíte. Určitě už nebude Muffrun každoměsíční, jednak z důvodu konání jiných akcí a druhak z časové vytíženosti obou výše zmíněných. Ale párkrát do roka by se uskutečnit měl :-)

Děkuju za skvělé dva roky s vámi, za to, že jste nebyli nikdy (nikdy!) protivní, vydrželi to s námi i přes časté technické problémy a za to, že jste vždycky milosrdně lhali, když naše pekařské výkony nebyly stoprocentní :-D

Jitka

 

 

 

 

Bleskovky

Vánoční besídka Caš

5.12. 2017 10:31

První prosincový víkend jsme pro děti připravili „vánoční besídku“, kde se setkaly děti z různých koutů výběžku. Své zástupce zde měla města Dolní Poustevna, Mikulášovice, Šluknov,… celý článek

<  >